Merve Özbey ve Fettah Can canlı yayında ‘Evde Kal’ diyecek Reklam
Merve Özbey ve Fettah Can canlı yayında ‘Evde Kal’ diyecek
0 Yorum
105
17-05-2020

Demirören Medya ve POLL Production iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘Evde Kal’ organizasyonunda Merve Özbey ve Fettah Can hayranlarıyla buluşuyor. Konser ve canlı yayın 24 Nisan akşamında Youtube’da olacak.

Demirören Medya’nın ‘#EvdeKalMüzikleKal’ konsepti, Poll Production sanatçılarının Youtube üzerinden yayınlanan konserleriyle devam ediyor. Türkiye’nin ünlü müzisyenlerinin verdikleri konser ve canlı yayınların bugünkü konuğu Merve Özbey ile Fettah Can olacak.


Merve Özbey ve Fettah Can aynı yayında bir araya gelerek önce hayranlarıyla söyleşecek, ardından da konser verecek. Özbey, türkülerden pop müziğe kadar uzanan geniş bir repertuvar ile dinleyicilerle buluşurken Fettah Can ise sevilen şarkıları ve gitarı ile misafirlere romantik bir akşam yaşatacak. Yayın ve konser 24 Nisan Cuma saat 21.30’da https://www.youtube.com/user/PollProductionWeb/featured adresinden izlenebilecek.


Merve Özbey ve Fettah Can’ın ardından Hande Yener, Hakan Altun ile Cengiz Kurtoğlu, Deniz Seki ile Rafet El Roman ile organizasyon devam edecek.

Reklam

YORUM GÖNDER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Hande Yener
17-05-2020
Güzel bir konser olacak herkesi bekliyorum..

BENZER KONULAR

Evler sahneye dönüşecek: Müziğe ilgilileri bekliyorlar

Hande Yener açık hava konseri ve canlı yayınıyla moral olacak

Müzik dünyasının en çok konuşulan isimleri belli oldu

Merve Özbey ve Fettah Can canlı yayında ‘Evde Kal’ diyecek